Konsultacijos

Geras psichologas Vilniuje, psichologo konsultacijos Vilniuje kaina,psichologinis konsultavimas Viniuje,psichoterapeutas Vilniuje,psichoterapija Vilniuje padeda įveikti krizes, konsultuoja sprendžiant santykių, priklausomybės, vaikų auklėjimo problemas

Privati konsultacijų erdvė įrengta taip, kad būtų saugu, jauku ir patogu

Kreipkitės, jei Jums reikalingas psichologas Vilniuje. Psichologo paslaugas teikiu suaugusiems ir paaugliams. 
Psichologo konsultacijos Vilniuje vyksta Vytenio g. 53 -1. Kabinetas lengvai pasiekiamas, lengvai randama vieta automobiliui pasistatyti.

Registruotis psichologo konsultacijai galite telefonu +37061421260 arba elektroniniu paštu jurga.dpk@gmail.com

Jei negalėsiu iš karto atsiliepti telefonu, būtinai jums perskambinsiu.

Psichologo darbą dirbu dvidešimt metų. Dirbdama daugybę kartų mačiau, kaip vidiniai pokyčiai praturtina gyvenimą, atneša naujų įžvalgų, išplečia galimybes ir padeda siekiant išorinių pasikeitimų. Psichologo konsultacijos ir psichoterapija veiksmingai padeda išgyvenant krizę, skyrybas, netektį, įveikiant priklausomybę, baimę ir nerimą, sprendžiant santykių ir vaikų auklėjimo problemas. Dar daugiau, psichologinis konsultavimas ir psichoterapija yra efektyvūs ne tik įveikiant krizes, bet ir siekiant geriau save pažinti ir pasitikėti, ieškant prasmės ir atsakymų į kitus svarbius klausimus.

Turiu ypač daug patirties gydant priklausomybes ir įveikiant krizes, atkuriant savigarbą ir pasitikėjimą savimi, įveikiant baimę ir nerimą, išgyvenant netektį.

Konsultuodama remiuosi geštaltinės ir Jungo analitinės psichoterapijos principais. Psichologo konsultacijos vyksta laikantis griežto konfidencialumo. Klientui pageidaujant galimas anonimiškas konsultavimas.

Konsultacijos trukmė – 50 minučių.

Individualios psichologo konsultacijos kaina 40 – 50 eur.

Galimos nuolaidos studentams, moksleiviams, pensininkams, darbo netekusiems, socialiai remtiniems asmenims. Galiu konsultuoti ir rusų bei vokiečių kalbomis.