Konsultacijos

 

psichologas vilniuje, psichologo konsultacijos

Privati konsultacijų erdvė įrengta taip, kad būtų saugu, jauku ir patogu

 

 
Kreipkitės, jei Jums reikalingos psichologo konsultacijos Vilniuje. Psichologo paslaugas teikiu suaugusiems ir paaugliams. 
Psichologo konsultacijos vyksta Vilniuje, Vytenio g. 53 -1 bei virtualioje erdvėje. Šaukinys skype: jurga.dapkeviciene
Registruotis psichologo konsultacijai patogiausia telefonu +37061421260 arba el. paštu jurga.dpk@gmail.com

Jei negalėsiu atsiliepti iš karto, perskambinsiu vėliau.

Psichologo darbą dirbu dvidešimt metų. Dirbdama daugybę kartų mačiau, kaip vidiniai pokyčiai praturtina gyvenimą, atneša naujų įžvalgų, išplečia galimybes siekiant aukštesnės gyvenimo kokybės. Turiu ypač daug patirties gydant priklausomybes ir įveikiant krizes, atkuriant savigarbą ir pasitikėjimą savimi, įveikiant baimę ir nerimą, išgyvenant netektį.

Psichologo konsultacijos ir psichoterapija veiksmingai padeda išgyvenant krizę, skyrybas, netektį, įveikiant priklausomybę, baimę ir nerimą, sprendžiant santykių ir vaikų auklėjimo problemas. Dar daugiau, psichologinis konsultavimas ir psichoterapija yra efektyvūs ne tik įveikiant krizes, bet ir siekiant geriau save pažinti ir pasitikėti, ieškant prasmės ir atsakymų į kitus svarbius klausimus.

Konsultuodama remiuosi geštaltinės ir K.G. Jungo analitinės psichoterapijos principais. Psichologo konsultacijos vyksta laikantis griežto konfidencialumo. Klientui pageidaujant galimas anonimiškas konsultavimas.

Konsultacijos trukmė –  valanda. 

Individuali konsultacija – 80 eur.

Poros konsultacija – 100 eur.

Kaina neturėtų būti pagrindine priežastimi kreiptis pagalbos į mane. Mano darbas yra mano pašaukimas, todėl visada galima tartis, ieškoti būdų ir galimybių gauti pagalbą.

Atsiskaityti galima grynaisiais arba pavedimu.
Swedbank sąskaitos numeris: LT097300010125697926
Jurgita Dapkevičienė
 
 
Konsultacijos vyksta ir virtualioje erdvėje.

Galimos nuolaidos studentams, moksleiviams, pensininkams, darbo netekusiems, socialiai remtiniems asmenims.

Galiu konsultuoti ir rusų bei vokiečių kalbomis.

Į konsultaciją prašau atvykti laiku. Jei atvykti negalite, prašau informuoti iš anksto (išvakarėse). Kitu atveju, prašau sumokėti už neišnaudotą laiką.

SEMINARAI