Kontaktai

Psichologo konsultacijos ir psichoterapija Vilniuje, Vytenio g. 53 – 1.
Psichologo konsultacijai ar psichoterapijai registruokitės telefonu +37061421260 arba el. paštu jurga.dpk@gmail.com
Jei negalėsiu iš karto atsiliepti telefonu, būtinai jums perskambinsiu.
Psichologo konsultacijos ir psichoterapijos seansai vyksta laikantis griežto konfidencialumo. Galimas ir anoniminis konsultavimas.

Psichologo konsultacijos ir psichoterapija Vilniuje vyksta privačioje, jaukioje erdvėje – Vytenio g. 53 – 1. Kurdama šį kabinetą siekiau, kad jau pati erdvė veiktų gydančiai. Šiluma, šviesa ir švara, patogūs krėslai, tyla ir ramybė padeda su didesne kantrybe ir atida pažvelgti į save ir pasaulį.

Ši vieta lengvai pasiekiama  viešuoju ir privačiu transportu. Atvykę lengvai rasite, kur pasistatyti automobilį. Įėjimas į kabinetą yra vidiniame kieme, pirmoje namo laiptinėje, pirmame aukšte.

Psichologo konsultacijų ir psichoterapijos kabinetas,Psichoterapija vilniuje,psichoterapeutas,Psichologinis konsultavimas Vilniuje ir psichoterapija,konfidencialiai,diskretiškai, anonimiškai,psichologas Vilniuje,

 

Psichologė psichoterapeutė Jurga Dapkevičienė

Telefonas: +37061421260

El. paštas: jurga.dpk@gmail.com

Adresas: Vytenio g. 53 – 1, LT-03209 Vilnius

 

Gauti trumpą atsakymą į Jums rūpimą klausimą galite ir rašydami komentarus po tinklapyje paskelbtais straipsniais. Visus komentarus atidžiai perskaitau ir stengiuosi į juos atsakyti.

Kontaktai:

Psichologė psichoterapeutė
Jurga Dapkevičienė
+37061421260
jurga.dpk@gmail.com
Vytenio g. 53 - 1, LT-03209 Vilnius

Facebook įrašai

Kuo didesnis atotrūkis tarp to, kokie esame, ir to, kaip save pateikiame, tuo daugiau nerimo, baimės, liūdesio ir vienišumo patiriame.

Troškimas būti sėkmingu, protingu, versliu, ... See more

Nuotraukos iš Psichologė Jurga Dapkevičienė įrašo.

Baimei ir nesaugumui tampant socialine norma, užsimiršta, kad mirtis gali būti ne tik fizinė, bet ir psichologinė bei dvasinė.

Iš baimės pasmerkdami save izoliacijai, žmonės negyvena, nes ... See more

Kartais net kūrybiški ir gabūs žmonės tik labai ribotai pasinaudoja savo talentais, nes patiria stiprią įtampą, susikaustymą, stokoja energijos ir gyvybingumo, greitai priima visas iškeltas ... See more

Po Kristaus nukryžiavimo, jo mokiniai buvo gerokai pasimetę. Du iš jų paliko Jeruzalę ir patraukė į už dvylikos kilometrų esantį kaimą – Emausą. Jiems beeinant, pasirodė ... See more

« 2 of 11 »
Hey.lt - lankytojų skaitliukas